FLOP – Festiwal Legnickich Organizacji Pozarządowych

W związku z sytuacją pandemiczną w kraju w tym roku Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica postanowiła zorganizować Festiwal Legnickich Organizacji Pozarządowych w innej formie.

Aby zachować tradycję FLOPa który było organizowany corocznie postanowiliśmy przenieść go wyjątkowo w tym roku do Internetu i tam zaprezentować Organizacje Pozarządowe.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu dzięki któremu wszystkie chętne organizacje pozarządowe będą mogły zaprezentować się poprzez nagranie ? filmiku lub stworzenie ? prezentacji.
Wszystkie filmy oraz prezentacje zostaną opublikowane na stronie internetowej TML oraz na Facebooku pozwoli to zaprezentować się szerszej publiczności.❗️
Linki do filmów umieszczonych na serwisach youtube lub vimeo prosimy przesłać przez formularz ? dostępny na stronie: www.pro.legnica.pl/flop-online/

Na prezentacje ⌛️ czekamy ⌛️ do 16 Października 2020 r.
Ogłoszenie wyników konkursu na najlepszą prezentację organizacji odbędzie się dnia 23 Października 2020 r. na Facebooku oraz stronie internetowej Towarzystwa Miłośników Legnicy PRO LEGNICA ❤️.

Liczymy na Was ❗️

Previous Article
Next Article