Spotkanie z Marią Jolantą Zajączkowską (08.05.2018)

We wtorek 8 maja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “Legniczanie znani i lubiani”. Tym razem będziemy mieli okazję wysłuchać dr Marii Jolanty Zajączkowskiej – mediatorki, trenerki negocjacji, mediacji i komunikacji. Maria Jolanta Zajączkowska obecnie jest mediatorką sądową na liście Sądu Okręgowego i Rejonowego w Legnicy, wcześniej była pracownikiem dydaktyczno-naukowym, wykładała między innymi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej pedagogikę, psychologię społeczną, psychologię zarządzania, teorię i praktykę komunikacji, negocjacji i mediacji. Jednak na ścieżce zawodowej Marii Jolanty Zajączkowskiej można odnaleźć o wiele więcej aktywności – m.in. kierownictwo Zespołu do Spraw Poradnictwa Zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Legnicy, dyrekcja Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy, czy nauczanie w Studium Nauczycielskim w Legnicy.

Sama mówi o sobie: “Urodzona w drugiej połowie XX wieku w Żarach, wychowana w Złotoryi i Legnicy, jestem żywym dowodem polskości Odzyskanych Ziem Zachodnich. W młodości wczesnej należałam do ZHP, ZMS i ZSP i różnych samorządów szkolnych, gdzie udzielałam się skutecznie społecznie. Z wykształcenia jestem doktorem nauk humanistycznych i magistrem pedagogiki (w obu przypadkach Uniwersytetu Wrocławskiego) oraz nauczycielem mianowanym” (zobacz: link).

Spotkanie odbędzie się 8 maja jak zawsze w siedzibie TML PRO LEGNICA (Rynek 5/6, I p.) o godzinie 18:00. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Previous Article
Next Article