Zbiórka charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt w legnickim schronisku. WALENTYNKI (11.02.2023r)


Kochani! ? Sprawiliście, że ostatnia sobota była pełna miłości, radości i aktywności ??. 11.02.2023 r. zebraliśmy 3 044,87 zł i ponad 10 euro!

Z okazji święta zakochanych ❤️❤️❤️ w naszym Legnickim Schronisku zostały zorganizowane “Walentynki z bezdomniakiem”!? Akcja polegała na odwiedzeniu schroniska i za drobną opłatą 10 zł można było wyruszyć na randkę po lesie z wybranym psiakiem lub odwiedzić kociarnie ? w asyście wolontariusza.

Ani zwierzaczki, ani my sami nie spodziewaliśmy się tak wielu osób! Prawie wszystkie psiaki już w pierwszej godzinie akcji miały okazje wyjść na walentynkowy spacer! ??? Byliśmy zmuszeni zrobić kilka przerw dla dobra samych zwierząt, nie chcąc ich męczyć.

W czasie przerw oferowaliśmy najróżniejsze ciasta, słodkości i inne wyroby????. Można było zakupić u nas kubki i torby z podobiznami naszych podopiecznych, mydełka oraz wiele innych ciekawych przedmiotów! Dodatkowo były rozdawane drobne upominki dla odwiedzających. Podczas całej akcji można było również zostać wolontariuszem, wypełniając krótką deklaracje.

Chcemy Wam podziękować z całego serca ❤️ za ten pracowity dzień! Podzielcie się swoimi zdjęciami z tego cudownego momentu pod postem na stronie Towarzystwa Miłośników Legnicy lub oznaczając nas na Instagramie pod nazwą @wolontariat_tml_legnica

Składamy również serdecznie podziękowania dla wszystkich wspierających:

?Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Solo” w Złotoryi;

?Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dąbiu;

?Przedszkole Niepubliczne “Wesoła Dwudziestka”;

?Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej;

?Towarzystwo Miłośników Legnica;

?ZS “Strzelec” RP Oddziałowi Miejskiemu w Legnicy;

A w szczególności ogromne podziękowania dla Was osób, które odwiedziły nasze schronisko?❤️. Daliście największe szczęście tym zwierzętom! ???

Previous Article
Next Article