Zbiórka charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt w legnickim schronisku. (13.11.2022r)

Dnia 13.11.2022r Wolontariusze zapoczątkowali akcją charytatywną zbiórkę pieniędzy dla bezdomniaków ze schroniska. Można było skosztować domowej roboty słodkości i jednocześnie wspomóc bezdomne psy i koty znajdujące się w legnickim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, poznać część z psiaków do adopcji lub zgłosić się do wolontariatu prowadzonego przez Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica.

Wolontariusze z TML wspólnymi siłami zorganizowali po raz pierwszy zbiórkę rozstawiając się z wypiekami oraz chodząc z nimi pomiędzy innymi stoiskami i zachęcając Legniczan do wsparcia zbiórki.

Po przeliczeniu zebranych pieniędzy z ubiegłej niedzieli, zebraliśmy łącznie 2037,67 zł oraz 10 euro! Bez Państwa pomocy nigdy nie zostałaby uzbierana tak duża suma , która umożliwi legnickim zwierzętom przebywającym w schronisku lepszy byt w tym trudnym czasie.

Zachęcamy do ponownego wsparcia bezdomnych zwierząt podczas następnego jarmarku staroci, który odbędzie się w drugą niedzielę grudnia czyli 11.12.2022r o godz. 9:00

Zapraszamy do dołączenia do wolontariatu lub odwiedzenia naszego Legnickiego schroniska by lepiej poznać bezdomniaki .

Zapraszamy serdecznie !!!

Previous Article
Next Article