Spotkanie z Dawidem Kutrynem (6.11.2018)

6 listopada 2018 r. o godzinie 17.00 w siedzibie TML PRO LEGNICA odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “Młodzi Legniczanie Sukcesu”. Tym razem gościem będzie Dawid Kutryn – autor wydanego w lipcu tomiku pt. „Ćwierć tysiąca fraszek o Legnicy”.


Dawid Kutryn
– urodzony w Legnicy w 1993 r., absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Studia magisterskie ukończył z wyróżnieniem na Wydziale Nauk o Sporcie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie obecnie pracuje jako wykładowca. Z wykształcenia menedżer sportu i organizacji sportowej, a ponadto prezenter i konferansjer. Dotychczas poprowadził blisko 400 imprez – także o charakterze międzynarodowym – o zróżnicowanej tematyce, w językach hiszpańskim i angielskim, współpracując z mediami, w tym stacjami telewizyjnymi. To jego debiutancki tomik fraszek, choć pomysłów na kolejne mu nie brakuje. Aktualnie pracuje nad dysertacją doktorską. Wolne chwile upływają mu pod znakiem prowadzenia szkoleń z zakresu metodyki wystąpień publicznych i uczestnictwa w wydarzeniach sportowych w Polsce i za granicą. Marzy o podróży do Ameryki Południowej, w szczególności do Argentyny i Urugwaju.

„Ćwierć tysiąca fraszek o Legnicy” jest to zbiór błyskotliwych, wierszowanych myśli na temat Legnicy i jej historii, postaci i osobistości legnickich, a także dzisiejszego obrazu życia w Legnicy – wydarzeń, rozrywek, lokali, edukacji. Ten wyjątkowy zbiór można nabyć w naszej siedzibie (link), również podczas wtorkowego spotkania.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Legnicy PRO LEGNICA, Rynek 5/6, I piętro. Serdecznie zapraszamy!

 

Galeria zdjęć z promocji tomiku: link.
Więcej o cyklu Młodzi Legniczanie Sukcesu: link.

Galeria zdjęć ze spotkania: link.

Previous Article
Next Article